Zapowiedź debiutanckiej płyty zespołu Stach Bukowski. Znamy okładkę i listę piosenek

Zespół Stach Bukowski zapowiada debiutancki album. Płyta nosi tytuł “Czerwony SUV” i jego premiera została zaplanowana na 20 marca 2020 roku. Wydawnictwo ukaże się nakładem wytwórni FONOBO Label.

Debiutancka płyta zespołu Stach Bukowski nosi tytuł „Czerwony SUV”. Ten album to rock zagrany z polotem i z uchem do chwytliwych melodii. Znajdą się na nim m.in. utwory “Lew”, “Los” i “Pif-Paf”, dzięki którym zespół dał się poznać szerokiej publiczności.

Oprócz kolejnych premierowych utworów grupa przygotowała też niespodziankę dla fanów. Na swoich profilach społecznościowych na Facebooku i Instagramie zapowiedziała udział tajemniczych gości. Ich tożsamość pozostanie zagadką aż do dnia premiery “Czerwonego SUVa”.

Zespół Stach Bukowski to młoda kapela zakochana w muzyce retro. Występują jako trio. Stach śpiewa i gra na perkusji. Jednocześnie! Aga brawurowo zasuwa na basie, a Robert to błyskotliwy gitarzysta. W takim składzie są nie do pokonania. Na scenie dają prawdziwego ognia a ich koncerty nasycone są beztroską energią i dobrą zabawą. Do tej pory zespół zagrał masę koncertów klubowych i supportów, wystąpił też na popularnych festiwalach.

Na pewno na dużą frekwencję mogą liczyć podczas koncertu premierowego, który został zaplanowany dokładnie na dzień wydania płyty, czyli 20 marca. Występ odbędzie się w warszawskim klubie Miłość.

https://www.facebook.com/events/486278525644911/

 1. Czerwony SUV
 2. Na pewno
 3. Jesteś jak
 4. Saint-Tropez
 5. Ostatni raz
 6. Pif-Paf
 7. Chore Sny
 8. Lew
 9. Noc
 10. Los
 11. Do zobaczenia

 

Leave a Reply