To jest konkurs na remiks piosenki Dawida Podsiadły

Mogłoby się wydawać, że z trzema diamentowymi płytami, szeregiem najważniejszych nagród i wyprzedanymi trasami koncertowymi na koncie, w tym koncercie na PGE Narodowym razem z Taco Hemingwayem, Dawid Podsiadło trochę wyhamuje. Tak się jednak nie stało.

W październiku ubiegłego roku ukazał się trzeci album artysty, zatytułowany „Małomiasteczkowy”, który zyskał status Diamentowej Płyty. Teraz artysta ogłasza konkurs na remiks piosenki „Dżins”.

fot. materiały promocyjne

Konkurs trwa od 5 sierpnia do 5 września na portalu 2track.prozrzeszającym ponad 13 000 muzyków i producentów z kilkudziesięciu krajów.

Nagrodami w konkursie są: 2 000 zł, pakiet produkcyjny NATIVE INSTRUMENTS KOMPLETE 12, zestawy płyt CD oraz subskrypcje TIDAL. Dodatkowo remiks, który szczególnie przypadnie Dawidowi do gustu ma szansę trafić na reedycję płyty „Małomiasteczkowy”.

Od początku istnienia portalu 2track, za jego pośrednictwem powstało kilkaset nowych wersji utworów czołowych polskich artystów, m.in. zespołów: HeyLemONThe DumplingsBOKKA, Kroki oraz: Krzysztofa Zalewskiego, Darii Zawiałow, Kayah i  Bregovica, Pauliny Przybysz, Natalii Nykiel… i wielu innych.

Szczegóły konkursu nawww.2track.pro

 

Leave a Reply