Ralph Kaminski zaprasza na prapremierę teledysku “Kosmiczne Energie”

Kilka tygodni temu na oficjalnym fanpage’u Ralpha Kaminskiego pojawiło się wydarzenie zatytułowane “Kosmiczne Energie” opisane krótko i tajemniczo: Już leci do ciebie METEOR! – bądźcie czujni! Szykujemy dla Was coś specjalnego, dołączajcie do wydarzenia, w którym będziemy powoli uchylać rąbka tajemnicy! 

Teraz już wiadomo, że “Kosmiczne Energie” to tytuł singla, który rozpoczyna nową i ekscytującą podróż w życiu Ralpha, a pod samym wydarzeniem kryje się event z okazji uroczystej prapremiery teledysku do tego utworu. Klip po raz pierwszy zostanie wyświetlony w warszawskim Kinie Luna i to na długo przed jego oficjalną premierą.

Co więcej, projekcji teledysku do “Kosmicznych Energii” będzie towarzyszyło wyjątkowe spotkanie, podczas którego uczestnicy będą mogli nie tylko porozmawiać z Ralphem, ale także poznać członków My Best Band In The World – zespołu, który na co dzień towarzyszy artyście – twórców teledysku oraz występujących w nim aktorów.

Bardzo ważną informacją dla zainteresowanych jest obowiązujący podczas wydarzenia dress code. Zasada jest prosta: wszyscy na biało!

Uroczysta prapremiera teledysku Ralpha Kaminskiego do utworu “Kosmiczne Energie” odbędzie się 7 sierpnia w Kinie Luna (ul. Marszałkowska 28, Warszawa). Początek imprezy został zaplanowany na godz. 19:00.

 

Leave a Reply