Ola Wielgomas prezentuje utwór “Serca przemokną”

 “Serca przemokną” to oniryczna opowieść, kolejny utwór Oli Wielgomas powstał przy współpracy ze znanym kompozytorem Marcinem Nierubcem. Premiera piosenki, do której powstał teledysk, miała miejsce 17 kwietnia.

Marcin Nierubiec tworzył piosenki dla takich artystów jak Maryla Rodowicz, Michał Bajor, Krzysztof Kiljański, Gromee, Doda oraz wielu innych. Producentem piosenki jest Darek Polubiec.

fot. materiały promocyjne

Reżyserem klipu i autorem zdjęć jest Cai Caslavinieri. Twórca medialny, który współpracował między innymi z Andrzejem Stasiukiem, zespołem Haydamaky, Maciejem Zieniem i wieloma markami.

Ola Wielgomas jest młodą wokalistką i autorką tekstów. Zamiłowanie do muzyki i sztuki towarzyszy jej od dziecka. Przez wiele lat związana była z chórem “Artos” w Teatrze Wielkim oraz Ogniskiem Teatralnym u Machulskich. Śpiewała na deskach teatrów i filharmonii. W 2018 roku zaczęła współpracę z wytwórnią Kayax w projekcie My Name Is New dla młodych artystów. Wtedy też ukazał się jej singiel “Na wzgórzach niepokoju”. Ola tworzy muzykę, która otwiera jej własny, alternatywny świat. I tym światem chce wywoływać w ludziach emocje, sięgać do ich wrażliwości.

Leave a Reply