Zapowiedź nowego albumu Adama Zalewskiego

W czerwcu ukaże się album koncertowy z autorskim materiałem Adama Zalewskiego. Będzie to propozycja dla miłośników tradycyjnych brzmień blues-rockowych. Płyta pojawi się pod naszym patronatem medialnym.

fot. Błażej Biedak

Adam Zalewski to wokalista, gitarzysta, basista, autor tekstów i muzyki, będącej fuzją różnych gatunków – od piosenki autorskiej poprzez folk, blues i rocka. Podstawą jego kompozycji są akustyczne brzmienia.

Dwukrotnie występował jako support przed Sebastianem Riedlemi i Cree, był także uczestnikiem Festiwalu Ikony Rocka pamięci Ryśka Riedla w Karpaczu, a także Suwałki Blues Festivalu. W tym roku jako Adam Zalewski Trio ponownie brał udział w Suwałki Blues Festival i Rawa Blues Festival.

Wokalista ma za sobą udział w wielu projektach: Agrest, Vegetus, Na Jak Długo, The Formation, współpracował z Joanną Mioduchowską, Strefą Mocnych Wiatrów, a także występował jako Adam Zalewski & Artur Głowacki – akustycznie.

“Zagram Wam kilka swoich autorskich piosenek, oraz parę utworów naszych rodzimych artystów z klimatów blue – rock – folk”.

 

Adam Zalewski – wokal, gitara elektroakustyczna, instr. perkusyjne. Artur Głowacki – gitara elektroakustyczna.

Leave a Reply