Zapowiedź dwóch koncertów Grażyny Brodzińskiej

Grażyna Brodzińska to niekwestionowana gwiazda polskiej estrady i wielka diva operetkowa. Jej repertuar obejmuje klasyków gatunku, takich jak m.in. Offenbach, Strauss, Kálmán, Abraham, ale też i największe przeboje światowego musicalu. Już 18 stycznia artystka wystąpi w Bełchatowie.

fot. materiały promocyjne

Wokalistka uznawana jest za następczynię swoich znakomitych poprzedniczek – Barbary Kostrzewskiej, Beaty Artemskiej czy Wandy Polańskiej, wspaniale kontynuującą najlepsze tradycje polskiej operetki i musicalu. Utalentowana, pełna uroku osobistego i wdzięku – znakomicie wciela się w role kreowanych przez siebie bohaterek, a jej kunszt wokalny zachwyca swobodą interpretacyjną, poczuciem humoru i nieograniczonymi możliwościami.

W koncercie „Dusza śpiewa”, artystce towarzyszy na scenie energetyczny zespół muzyczny Kosma Band. W programie usłyszymy najpiękniejsze melodie operetkowe, musicalowe oraz przeboje muzyki filmowej i światowej.

Ostatnia z czterech płyt Grażyny Brodzińskiej pt. “Śpiewaj, kochaj”, została uhonorowana w 2004 roku Złotą Płytą. W 2015 roku artystka została Uhonorowana Złotym Medalem „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”.

Drugi z koncertów wokalistki odbędzie się 1 lutego w Bielsko-Białej.

Dodaj komentarz