Marta Bijan prezentuje nowy singiel “Nasze miejsce”

21 września ukaże się debiutancka płyta Marty Bijan pt. “Melancholia”. A już teraz możecie posłuchać kolejnego singla pt. “Nasze miejsca”, do którego powstał teledysk.

Na albumie znajdzie się 12 piosenek oraz bonus w postaci akustycznej wersji kompozycji “Poza mną”. Objęliśmy patronat medialny nad tym wydarzeniem.

fot. materiały promocyjne

 

 

Kilka lat temu do sieci trafiła pierwsza piosenka Marty pt. ,,Ciemno”, która zapoczątkowała całą serię balladowych utworów. W 2014 roku spróbowała swoich sił w programie ,,X-Factor”, gdzie zajęła drugie miejsce, w efekcie czego odpisała kontrakt z wytwórnią Sony Music Poland. Ma na koncie kilka oficjalnie wydanych singli i videoklipów, ze świetnymi wynikami odtworzeń na YT: ”Poza mną”, ”Mówiłeś”,  „Śpiąca królewna” i “Lot na Marsa”.

W swojej debiutanckiej płycie Marta osobiście zwraca się do słuchacza, publikując specjalny list, w którym wyjaśnia charakter swoich utworów, podaje ich chronologię (powstawały 7 lat) i wyjaśnia tytuł płyty.

“Zapoznaj się z nią w samotności – radzi wokalistka – przy zgaszonym świetle, a jeśli uda Ci się przebrnąć przez nią od początku do końca, wyjdź do ludzi, obejrzyj komedię i zapomnij o niej. Aż do następnego napadu melancholii.”

Leave a Reply