Zapowiedź nowej płyty Reni Jusis
28 kwietnia podczas koncertu w ramach Off Camera w Krakowie, Reni Jusis zaśpiewała nowy singiel zatytułowany „Tyle miłości”. Wokalistka zdradziła także termin wydania kolejnej płyty. Premiera odbędzie się już 21 września.
AVE – „AVE”
Zespół AVE pochodzi z Inowrocławia. Powstali na początku 2015 roku. Grupa zdecydowanie stawia wyłącznie na autorskie kompozycje w rodzimym języku. A jaka jest ich muzyka? O tym w dzisiejszej recenzji.
FFRANCIS – „Off The Grid”
6 kwietnia ukazał się debiutancki album FFRANCIS czyli Piotra Kalińskiego (Hatti Vatti, HV NOON)i Misi Furtak (Tres.B, solowy projekt). Płyta nosi tytuł „Off The Grid” i ukazała się w ściśle limitowanym nakładzie.
Premierowy utwór pt. „My” zespołu Bajm zapowiedzią jubileuszowej trasy i płyty
„My” to nowy utwór Bajmu, którym zespół rozpoczyna obchody 40-lecia działalności na scenie oraz zapowiada jubileuszową płytę. Piosenki, które znajdą się na tym wydawnictwie to wybrane przeboje z całej kariery grupy.
Fotorelacja z koncertu Limboskiego w Radiu Łódź
22 kwietnia odbył się koncert Limboskiego w Radiu Łódź. Mamy naszą fotorelację z tego wydarzenia. To spotkanie muzyczne miało miejsce w ramach trasy promującej najnowszą płytę muzyka pt. „Poliamoria”. W najbliższym czasie Limboski wystąpi jeszcze 13 maja w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej w Warszawie.
Arek Jakubik – „Szatan na Kabatach”
Po dobrze przyjętych, choć wzbudzających emocje trzech płytach z Dr Misio, przyszedł czas na solową płytę Arka Jakubika. Co znajdziecie na jego albumie? O tym w dzisiejszej recenzji.
Krzysztof Napiórkowski – „Semi Electric”
Krzysztof Napiórkowski to wokalista, multiinstrumentalista, kompozytor, autor tekstów i producent muzyczny. Właśnie ukazał się jego szósty album studyjny pt. „Semi Electro”. Zachęcamy Was do przesłuchania tej propozycji.
Laureaci nagród Fryderyk 2018 i nasza fotorelacja
We wtorek 24 kwietnia br. po raz 24. zostały wręczone nagrody Akademii Fonograficznej – FRYDERYKI. Statuetki odebrali artyści ubiegający się o nagrody w kategoriach Muzyka Rozrywkowa i Muzyka Jazzowa. Największymi zwycięzcami zostali Daria Zawiałow oraz Maciej Obara, którzy odebrali po dwie statuetki.
„Save Me Boy” Kasi Lins w wersji live z gościnnym udziałem Low Roar
Właśnie dotarła do nas wersja live jednej z piosenek Kasi Lins, pochodzącej z jej debiutanckiej płyty „Wiersz ostatni”. Do utworu „Save Me Boy” zaśpiewanej wspólnie z Low Roar powstał też klip.
Katarzyna Nosowska wraca solo! „Ja pas!” pierwszym singlem
Katarzyna Nosowska wraca z solowym projektem, czego zapowiedzią jest nowa piosenka i teledysk do piosenki „Ja pas!”. Wczoraj ogłoszono, że artystka wystąpi na tegorocznym festiwalu TAURON Nowa Muzyka, prezentując premierowy materiał.
Pawbeats – OUT
13 kwietnia ukazał się album pt. „OUT” Marcina Pawłowskiego znanego jako Pawbeats – producenta, multiinstrumentalisty i kompozytora, z gościnnym udziałem znakomitych polskich artystów. Wśród zaproszonych gości znaleźli się: Ania Dąbrowska, Marcelina, Pola Rise, Novika, Xxanaxx, Buslav, Natalia Grosiak, Marika i Robert Cichy.
Gracjan Kalandyk – „Dwa słowa”
Dziś ukazała się debiutancka płyta Gracjana Kalandyka. Jak mówił sam wokalista: „Dwa Słowa” trafiają na sklepowe półki. Czekałem na ten dzień odkąd pamiętam. Mam nadzieję, że album się Wam spodoba i moje „pierwsze dziecko” zagości w Waszych głowach i sercach na długo. Gracjan współpracował przy tym krążku z kompozytorem Robertem Amirianem, tekściarzami Pawłem Leskim Leszoskim …





