Premierowy utwór pt. “My” zespołu Bajm zapowiedzią jubileuszowej trasy i płyty

„My” to nowy utwór Bajmu, którym zespół rozpoczyna obchody 40-lecia działalności na scenie oraz zapowiada jubileuszową płytę. Piosenki, które znajdą się na tym wydawnictwie to wybrane przeboje z całej kariery grupy.

Dynamicznie i sprawnie napisana kompozycja prezentuje nieco inny charakter zespołu. Dobry utwór podsumowujący działalność Bajmu. Tekst do utworu napisała Beata Kozidrak, zaś produkcją oraz muzyką po części wraz z Beatą zajął się Marcin Limek.

fot. materiały promocyjne

Z informacji od wydawcy:

Tytuł „My” nawiązuje do ludzi i relacji międzyludzkich – zarówno tych z najbliższymi, jak i tych między różnymi narodowościami. Jak mówi sama autorka tekstu – problem tkwi w tym, że nie życzymy sobie dobrze nawzajem i niejednokrotnie najbardziej ranimy tych, których mamy obok siebie.

Już niebawem Bajm będzie można zobaczyć na koncertach m. in. w Rzeszowie, Kaliszu, Inowrocławiu i Warszawie. Jesienią odbędzie się wielka trasa koncertowa „Płynie w nas gorąca krew 40 lat!”.

Spektakularne multimedialne show, które przeniesie widzów w czasie do każdej z czterech dekad twórczości zespołu. Usłyszymy nie tylko największe hity, ale zobaczymy również archiwalne zdjęcia, filmy i wspomnienia sprzed lat. Ponadto, zespołowi na scenie towarzyszyć będzie orkiestra.

 

Leave a Reply