Luna prezentuje nowy utwór “Alive”!

“Alive” to tytuł pierwszego singla, który Luna zdecydowała się zaprezentować po eurowizyjnym utworze “The Tower”.

Alive” to symbol nowego początku i wewnętrznego odrodzenia.

Alive” najnowsza piosenka Luny, to utwór pełen emocji, napisany po jej występie na Eurowizji jako symbol nowego początku i wewnętrznego odrodzenia. Piosenka zanurza słuchaczy w głębokie refleksje nad poczuciem alienacji we własnym świecie, prowadząc ich przez zawiłe meandry myśli i uczuć, które towarzyszą w trudnych chwilach życiowych.

fot. materiały prasowe

„Alive” jest intymnym wyznaniem Luny, ukazującym wewnętrzną walkę z wątpliwościami i myślami, które często przytłaczają. Opowiada o stanie zawieszenia między dwoma światami – rzeczywistym, pełnym wyzwań i wyimaginowanym, gdzie można znaleźć chwilowe ukojenie. To także historia o zdrowiu psychicznym, o momentach zwątpienia, ale też o nieustającej nadziei na lepsze jutro.

W utworze Luna wyraża swoje pragnienie wyjścia z mroku i odnalezienia nowego początku. Jej głos przenosi słuchaczy w świat pełen kontrastów, gdzie to, co wewnętrzne, zderza się z zewnętrzną rzeczywistością. W tych dźwiękach słychać ból, ale także nieugiętą wolę życia i odrodzenia.

Alive” to hymn nadziei i siły, który ma na celu nie tylko ukoić duszę artystki, ale również dodawać otuchy słuchaczom. Piosenka przypomina, że nawet w najciemniejszych chwilach, zawsze można odnaleźć światło.

 

Leave a Reply