Muzyka pachnąca lawendą. kilka czułości z albumem “LAWENDA”

“LAWENDA” to druga płyta zespołu kilka czułościAlbum składa się z dziewięciu lawendowych opowieści, które wspólnie tworzą większą historię o poznawaniu siebie. 

Czemu LAWENDA? Bo to wyjątkowa roślina, która pobudza wszystkie zmysły. Wszystko jest w niej wyjątkowe – kolor, smak, zapach, a teraz (mamy nadzieję!) również dźwięk! Czy wiedzieliście, że lawenda według dawnych wierzeń przynosi szczęście, urodzaj i dobrobyt, gwarantuje spokój w rodzinie, zapobiega kłótniom, niebezpieczeństwom i przyciąga pozytywne zdarzenia?

fot. materiały prasowe

Nasza LAWENDA rozkwitła aż do dziewięciu lawendowych piosenek. Do sześciu z nich powstały teledyski. Ostatni, do utworu “Ja i Ty” nakręciliśmy we współpracy z aktorami: Beatą Śliwińską, Jakubem Kwaśniewiczem oraz filmowcem Jankiem Kamińskim i będzie dostępny już niedługo.

Ponadto do każdej piosenki powstała unikatowa okładka stworzona przez wspaniałe artystki i wspaniałych artystów.

*****

kilka czułości to muzyczna podróż poprzez wielobarwne emocje, która pobudzi wszystkie Twoje zmysły. To miętowe piosenki o miłości i lawendowe opowieści o poznawaniu siebie, to szczere teksty wyśpiewywane przez damski wokal i zróżnicowane instrumentarium – wiolonczela, autoharfa, perkusja, kontrabas, gitary, klawisze, ukulele. Swoją debiutancką płytę MIĘTA wydali 29.06.2022 roku. Teraz przyszedł czas na drugi album…

*****

Anna Kamińska – wokal, chórki, autoharfa, pianino, ukulele

Emil Smardzewski – instrumenty klawiszowe, gitary, chórki

Filip Turkowski – wiolonczela, chórki

Mikołaj Główczyński – gitara basowa, kontrabas, chórki

Jakub Jugo – perkusja, instrumenty perkusyjne, chórki

KatVenus – wokal (gościnnie w piosence “Las”)
Maria Bręczewska – wokal (gościnnie w piosence “Lawenda”)
Cieniu – wokal (gościnnie w piosence “Ja i Ty”)
Filip Laszuk – perkusja (gościnnie w piosence “To nie my”)

 

Leave a Reply