Natalia Kukulska z zaskakującym utworem “Dobrostan”

Natalia Kukulska zaprezentowała nowy utwór “Dobrostan”, który zapowiada jej kolejny album.

O tym, że Natalia Kukulska nudzić się nie lubi, wie każdy, kto śledzi jej artystyczną drogę. W ostatnich latach romansowała z muzyką Chopina wydając album „Czułe struny”, który uzyskał status podwójnej Platynowej Płyty. Artystka była liderką projektu „Babie lato” w ramach zeszłorocznej edycji festiwalu Letnie Brzmienia, wzięła udział w kultowym cyklu MTV Unplugged, ruszając w ogólnopolską trasę koncertową, a koncert doczekał się swojego fizycznego wydania zarówno w postaci płyty CD, jak i winyla, który kilka dni temu miał swoją premierę. Wokalistka nagrała także EP-kę “Jednogłośna”, która zwiastowała jej nowy, autorski album.

fot. materiały prasowe

 

Właśnie nadszedł moment, by odsłonić kolejne karty… Dzisiaj swoją premierę ma singiel “Dobrostan”.

Tekst utworu napisała Natalia do kompozycji, którą współtworzyła z Archie Shevsky’m – producentem i muzykiem, z którym również koncertowo współpracuje od 10 lat. 

“Piosenka ma bardzo pozytywny przekaz. Opowiada o tym, że najwięcej zależy od naszego wewnętrznego świata, stanu, który kształtuje nas i nasze nastawienie do otaczającej nas rzeczywistości. Otwiera nas na nowe i daje poczucie bezpieczeństwa. Każdy z nas zatem ma wpływ na swój dobrostan” – mówi artystka. 

Równolegle z premierą singla, w sieci pojawił się teledysk do utworu “Dobrostan”. 

Zdjęcia do klipu zrealizowane zostały w hiszpańskiej Andaluzji, której przepiękne i malownicze krajobrazy idealnie wpisują się w klimatyczny, chilloutowy charakter utworu. Za produkcję video odpowiedzialny jest – po raz kolejny współpracujący z Natalią – Marcin Kopiec Mortvideo.

Piosenka “Dobrostan” zapowiada nowy album Natalii Kukulskiej, którego premiera przewidziana jest na jesień tego roku.

 

 

Leave a Reply