Santabarbara prezentuje nowy album “The Best of Unreleased Hits” [PREMIERA]

9 maja 2024 to data premiery albumu z gatunku alt pop – “The Best of Unreleased Hits” zespołu Santabarbara. Najnowszym singlem promującym to wydawnictwo został utwór “Spadam”, do którego powstał teledysk z udziałem aktora Tómasa Lemarquis’a.

Album zapowiadany był singlami “Disco”, “Newport”, “Poza Mną” oraz ‘”Spadam”, do którego powstało niesamowite wideo z udziałem aktora Tómasa Lemarquis’a (znanego z m.in. Blade Runner 2040 i X-Men).

Santabarbara to najnowszy projekt Szczepana, Łukasz i Nikodema Pospieszalskich. Zakładając razem zespół, artyści na co dzień poruszający się po zróżnicowanym gruncie muzycznym, postanowili dać upust swoim fascynacjom muzyce alt popowej.

 

O płycie zespół mówi: “Dla nas — twórców zespołu — jest to bardzo duże wydarzenie, przede wszystkim część życia, zamknięcie pewnego etapu.

The Best Of Unreleased Hits” charakteryzuje duża dawka muzycznej klasy, doświadczenia i nowoczesności. Za ostateczny kształt brzmienia zadbał Michał Kupicz odpowiedzialny za miks oraz Rafał Smoleń, który zrealizował mastering.

*****

 

Santabarbara z podwójnym singlem “Newport” i “Poza mną”!

Leave a Reply