CIEPŁO prezentuje nowy singiel. Posłuchaj utworu “Poczuj”!

“Poczuj” to pierwszy singiel zespołu CIEPŁO, który zapowiada ich album oraz koncert premierowy (7 czerwca 2024). Artyści sami określają swoją muzykę mianem warm popu.

fot. materiały prasowe

Zespół CIEPŁO powstał oficjalnie jesienią 2022 roku, choć tak naprawdę muzycy poznali się ponad dekadę wcześniej i już wtedy w ich głowach zaczęły rodzić się pierwsze autorskie pomysły. Rok 2023 był jednak przełomowy, bo do czwórki przyjaciół, czyli Martyny Jaskulskiej – Dejnak, Piotra Dejnaka, Łukasza Borowieckiego i Adriana Krawczyka dołączył perkusista Kuba Mikulski.

Prace ruszyły pełną parą i zespół zarejestrował pierwszy długogrający album pod tytułem “POCZUJ“, który światło dzienne ujrzy już w czerwcu 2024 roku. Członkowie zespołu swoją twórczość określają mianem warm popu. Ich utwory nigdy nie były wynikiem chłodnej kalkulacji a wyłącznie efektem szczerego procesu twórczego.

Muzycy poruszają się w stylach z pogranicza popu, funku, rocka, nie zważając jednak zbytnio na powszechnie obowiązujące, produkcyjne standardy. Celem artystów było stworzenie swoistego muzycznego mikroklimatu, w którym poczują się komfortowo i urzeczywistnią swoje “ja”. Członkowie zespołu najlepiej czują się jednak na scenie. Wierzą, że rok 2024 będzie kolejnym przełomem na ich muzycznej ścieżce, a praca jaką wykonali w studiu i sali prób już za chwilę zaowocuje pięknymi koncertowymi chwilami i CIEPŁYM odbiorem słuchaczy.

 

Leave a Reply