Leśna prezentuje emocjonalny utwór “Nie poddam się”

“Nie poddam się” to jedna z piosenek Aleksandry Leśniewicz, występującej pod pseudonimem artystycznym jako Leśna. Wokalistka została laureatką jednego z programów “Szansy na sukces” z 2023 roku.

“Nie chcę być gwiazdą… Marzę o tym, aby teksty moich piosenek trafiały do ludzi, dawały nadzieję, podnosiły na duchu, były drogowskazami. Śpiewanie traktuję jako moją osobistą misję.” – jak informuje wokalistka.

Aleksandra Leśniewicz, 34 lata. Mieszka w Gliwicach. Z wykształcenia magister sztuki, uczy historii sztuki w Liceum Sztuk Plastycznych. Prywatnie żona i mama dwóch synów.

fot. materiały prasowe

“Muzyka w życiu codziennym jest bodźcem, który napędza do działań twórczych, te zaś wypełniają moje życie po brzegi. Droga muzyczna nie jest zbyt bogata… nigdy nie uczyłam się śpiewać… za to kiedy to robię, czuję, że jest to częścią mnie. Dlatego teraz chciałam skierować swoje starania w te stronę. Po wygranej w “Szansie na Sukces” (2023), uwierzyłam w  siebie i uznałam, że mam coś do przekazania szerszej publiczności. Dźwięki i teksty moich piosenek są autentyczne, nie są pisane na siłę, są formą oczyszczania mojej własnej duszy.

Napisałam wiele piosenek, jestem w trakcie realizacji materiału. W realizacji pomagają mi koledzy muzycy. Piotr Kominek ( były klawiszowiec Budki Suflera) oraz Filip Sykut. W jednej piosence pomagał również asystent Krzesimira Dębskiego – Zbigniew Szczerbetka.

Piosenka “Nie poddam się“, była pierwszą jaką napisała, mówi o jej lęku i przełomie w rozwoju. Artystka chciałaby, aby dawała każdemu nadzieję, bo nie należy się poddawać, niezależnie od tematu z jakim się zmierzamy.

“Póki co chciałam przedstawić choć jeden utwór, który mógłby zaczynać poranek w każdym domu, w trasie… Pseudonim Leśna – kryje w sobie wszystko z czym się utożsamiam”.

 

Jedna odpowiedź do “Leśna prezentuje emocjonalny utwór “Nie poddam się””

Leave a Reply