Ørganek prezentuje nowy singiel “Wiosna” w wersji unplugged

Z okazji wiosny Ørganek prezentuje nowy singiel. „Wiosna” w wersji MTV Unplugged pochodzi z albumu, który ukazał się w tym roku.

bum „ØRGANEK MTV UNPLUGGED” z którego pochodzi „Wiosna”, odniósł sukces sprzedażowy i uplasował się na drugim miejscu oficjalnej listy sprzedaży OLiS w wersji winylowej i na trzecim w wersji CD.

Gęsta, teatralna atmosfera, humor przeplatany charakterystyczną liryką, zawadiacką stylizacją oraz energią artystów, przeniosły publiczność wprost do Bohemy Paryża lat 40-tych, gdzie królowały taniec, śpiew i wspaniała zabawa.

fot. Adrian Kaczmarek

Koncert będzie wyemitowany na antenie MTV w kwietniu 2024.  

Tomasz Organek tak mówił o udziale w projekcie: 

“Zaproszenie do udziału w cyklu MTV Unplugged to wyjątkowa okazja do świętowania dekady działalności zespołu. Wyłączenie prądu wcale nie wyklucza dobrej zabawy i mocnych wzruszeń, wprost przeciwnie, słuchacz jest w stanie dotknąć istoty muzyki naszego zespołu. Najbardziej jesteśmy dumni z nowych aranży, takich z pogranicza stylów, jazz, muzyka literacka, rock, manouché, trochę jest w tym jakiegoś kabaretu, może burleski – mamy nasze lata dwudzieste. Plus moda, teatr, nic tylko otwierać butelki z szampanem, grać i tańczyć do rana.”

 

ORGANEK – “MTV Unplugged” [RECENZJA]

Leave a Reply