Paulina Mazepa z nowym singlem. Posłuchaj utworu “Szukaj mnie”

“Szukaj mnie” to drugi, niezwykle magnetyczny singiel Pauliny Mazepy. Utwór zapowiada albumu wokalistki, który ukaże się wiosną tego roku.

SZUKAJ MNIE” od początku w mojej głowie miało jasny, zielony kolor. To piosenka o romantycznej relacji, marzeniach, emocjach, czekaniu, wzajemnym poszukiwaniu. O czułości, bliskości i zakochaniu z lekką nutą niedopowiedzenia. O wspólnym tańcu – tym dosłownym i symbolicznym i o pragnieniu bycia razem. Spotkajmy się!

SZUKAJ MNIE” jest drugim singlem promującym debiutancką płytę Pauliny, autorki muzyki oraz tekstów do wszystkich utworów, które się na niej znajdują. Klip wideo do piosenki, to romantyczna opowieść o relacji dwojga ludzi, której akcja toczy się w domowym zaciszu, zaś motywem przewodnim zdaje się być wspólny taniec.

fot. Łukasz Wodziński

Zdjęcia odbyły się w styczniu 2024 roku, a za realizację i reżyserię klipu odpowiada Bartłomiej Szura. Wszystkie etapy związane z procesem powstawania utworów oraz klipu wideo to efekt niezależnej pracy autorki oraz grona zaproszonych osób, dzięki czemu całość pozostaje w zgodzie z artystycznym zamysłem. Premiera albumu planowana jest wiosną 2024 roku.

*****

Paulina Mazepa – wokalistka, autorka muzyki i tekstów, producentka, pedagog wokalny. Tworzy muzykę zarówno do tekstów już istniejących, jak i swoich. Autorka muzycznych projektów z tekstami poetów takich jak Halina Poświatowska, Zygmunt Rumel, Krystyna Angielska, Jacek Hadam.  Od wczesnych lat zaangażowana w lokalne, rodzinne, podkarpackie muzykowanie, co w naturalny sposób zdeterminowało zawodowy oraz życiowy kierunek. Wrażliwa, poszukująca autentyczności zarówno w życiu jak i w muzyce. Po wieloletnich poszukiwaniach, w 2023 roku ukończyła pracę nad autorskim repertuarem na debiutancką płytę, którą zdecydowała się nagrać oraz wyprodukować sama. Są to osobiste historie wyrażone w formie piosenek. Kocha śpiewać, grać oraz tworzyć.

Paulina jest absolwentką wokalistyki jazzowej w ZPSM im. F. Chopina w Warszawie, UMCS w Lublinie oraz Akademii Muzycznej im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi. Jest również absolwentką klasy fortepianu PSM I stopnia w Lubaczowie, skąd pochodzi. Laureatka konkursów,  m. in. Międzynarodowych Spotkań Wokalistów Jazzowych w Zamościu, Festiwalu „Piosenkarnia” w Krakowie, Międzynarodowego Festiwalu Piosenki „Szlakiem Bardów” w Warszawie. Współpracowała z wieloma muzykami polskiej sceny jazzowej oraz rozrywkowej.

 

Paulina Mazepa debiutuje singlem “Boję się”!

Leave a Reply