NO BODY z drugim singlem. Posłuchaj utworu “Noc”

NO BODY to nowy projekt muzyczny, oscylujący w okolicach brudnej muzyki gitarowej, osnutej rockowo-metalowymi aranżami. Drugim singlem promującym album EP został przepełniony erotyką utwór “Noc”.

Noc” to drugi singiel duetu NO BODY, do którego powstał pełen wrażeń klip video autorstwa hardcorestudio.pl. Gorąco mi… i wiem czego mi brak…

Ten projekt to wyjście naprzeciw niezaspokojonemu muzycznemu głodowi i drzemiącej w nich pasji. NO BODY to mariaż muzyki gitarowej i wokalu, które wybrzmiały w studio z bezcielesnymi, wibrującymi głębią gitarami basowymi oraz energetycznymi bębnami.

fot. materiały prasowe

 

NO BODY to muzyka stworzona zręcznymi dłońmi kompozytora i gitarzysty “Zaka”, czyli Pawła Zakrzewskiego, którego doświadczenie i umiejętności pozwalają zastąpić to, co wydaje się niezastąpione. Jego fascynacja muzyką widoczna jest w każdym gitarowym riffie. Różnorodne kompozycje powstałe w zależności od nastroju i emocji, zostały ukryte w akordach, czy to w ciężkich, chropowatych, ostrych, “brudnych” dźwiękach gitar czy melodyjnych, poruszających, przejmująco chwytliwych brzmieniach.

Do rockowo-metalowych aranży życie pisze swoje scenariusze, stąd teksty mają często swoje historie, ubrane w słowa przez Annę Zalewską. Ta niczym nieskrępowana wolność tworzenia i interpretacji, pozwala na przeżycie wspaniałej muzycznej przygody, na przekraczanie niewidzialnych granic, szaleństwo, a czasem ujawnienie głęboko skrywanych uczuć.

Bogate aranżacje gitarowe dobrze komponują się z niskim wokalem, a odmienna stylistyka numerów być może pozwoli Wam odnaleźć w nich cząstkę siebie.

 

NO BODY debiutuje utworem “Miejska dżungla”!

Leave a Reply