Vito Bambino z winylowym wydaniem “Pracowni”. Wersja limitowana!

Podwójne wydanie winylowe “Pracowni” Vito Bambino jest już dostępne w preorderze. Premiera została zaplanowana na 20 października.

„Pracownia” jest dostępna w wersji limitowanej w kolorze Marble oraz w wersji standardowej. Płyty zawierają niepublikowane dotąd nigdzie indziej niż na preorderowej wersji CD (z kwietnia 2023 roku) numery: „Chyba wiem” i „Podpalmy to”.

Ogłoszeniu towarzyszy animacja do utworu „Te same błędy, co starzy” według pomysłu Vito Bambino, wykonana przez duet Radek Kleber i Ewa Ginko Kleber.

fot. Adrian Kaczmarek

Winyl zawiera wszystkie numery opublikowane dotąd na standardowej wersji „Pracowni”. To oprócz hitowej „Etny” i „mustanga” także koncertowe strzały w dziesiątkę jak „Cyber PRL” i „Luv tu da max”. Komu choć raz udało się być na letnim koncercie Vito Bambino na pewno pamięta wykonywaną przez cały tłum „pompę”.

2LP składa się także z sześciu niepublikowanych dotąd na takim nośniku utworów, które w założeniu autora miały być numerami „director’s cut” – nieidealnymi, o funkcji dopowiedzenia dla największych fanów.

 

Premiera albumu “Pracownia” Vito Bambino. Wśród gości Ewa Bem, sanah, Podsiadło [OPINIA]

Leave a Reply