CHOMMAR z klimatycznym utworem “WILK”

Utwór “WILK” jest piątym singlem artysty występującego jako CHOMMAR. Piosenka będąca mieszanką lekkiego rocka z elektroniką porusza głębokim klimatem.

Do współtworzenia swojego nowego singla autor ponownie zaprosił producenta muzycznego Patricka Multana. Wspólnie stworzyli piosenkę klimatyczną i jednocześnie na wskroś współczesną, w której lekki rock mocno miesza się z elektroniką.

Kawałek jest tajemniczym i intymnym wyznaniem miłości, obietnicą przemiany, która wymaga poświęcenia. Jest w nim fascynacja tym co nadejdzie, ale również tęsknota i sentyment za tym co przeminie. To pierwszy krok na nowej, nieznanej drodze życia.

fot. materiały prasowe

CHOMMAR, czyli Marcin Chomicki to twórca muzyczny, autor tekstów, wokalista, na co dzień aktor związany z poznańskim środowiskiem teatralnym. Ze sceną jest bardzo dobrze zaprzyjaźniony, ale w świecie muzycznym stawia pierwsze kroki. Przez znaczną część życia pisał swoje kawałki i “wkładał je do szuflady.” Poważniejszą przygodę z muzyką rozpoczął (opublikowanym w 2020 roku) singlem “Hiroshima“. W swojej twórczości bardzo dużą wagę przywiązuje do tekstów. Muzycznie nie ogranicza się, eksperymentuje z różnymi stylami oraz wciąż poszukuje.

Słuchaj utworu “Wilk” w serwisach cyfrowych: https://mugo.lnk.to/Wilk

*****

muzyka: Marcin Chomicki, Marcel Górnicki, Patrick Multan

tekst: Marcin Chomicki

 

fot. okładka singla

Leave a Reply