Marek Kaliszuk prezentuje nowy singiel “Inny nie będę”

“Inny nie będę” to nowy singiel Marka Kaliszuka, który zapowiada wydanie całego albumu.

Marek Kaliszuk jest obecny na scenie od wielu lat. Najpierw teatralnej, ale takiej, na której muzyka i śpiew grały główną rolę. Jego twarz i głos znane są z telewizji. Od kilku lat sprawdza się na scenie koncertowej. Obecność w przestrzeni fonograficznej jest logiczną konsekwencją takiego rozwoju wydarzeń.

5 września w przestrzeni cyfrowej pojawił się tytułowy utwór z płyty „Inny nie będę”, oczywiście z tekstem Kaliszuka, skomponowany przez producenta piosenki, Marcina Kindlę i nagrany w firmowanym przez niego mamamus:c STUDIO w Katowicach.

fot. materiały prasowe

Ten nieco prowokacyjny tytuł – to jasna i deklaratywna odpowiedź Marka Kaliszuka na wiecznie zadawane mu pytania: Jesteś bardziej aktorem, czy wokalistą? Może się zdecydujesz?

Ten utwór jest z pewnością dla Marka Kaliszuka podsumowaniem jego dotychczasowej drogi artystycznej i deklaracją na przyszłość. Piosence towarzyszy video, które wyraźnie pokazuje, że artysta czuje się dobrze w różnych wcieleniach.

Na płytę „Inny nie będę”, która pojawi się w sklepach 6 października, trafi czternaście bardzo dobrze zagranych, zaśpiewanych i wyprodukowanych, utrzymanych w stylistyce nowoczesnej muzyki pop z elementami klubowej elektroniki utworów. W połowie są to piosenki już obecne w przestrzeni cyfrowej, w połowie premierowe. Ten zestaw z pewnością udowodni, że Kaliszuk zna siebie i wie, co mówi.

 

Leave a Reply