Letnie Brzmienia w Łodzi [FOTORELACJA]

Line-up czwartej odsłony Letniego Brzmienia wypełniły solowe koncerty popularnych artystów i premierowy projekt specjalny – BABIE LATO. 4 i 5 sierpnia wydarzenie odbyło się w Łodzi.

W 2023 roku to Santander Letnie Brzmienia podróżują do publiczności, tym razem na dłużej. Przez 9 letnich weekendów, od czerwca do września, festiwal odwiedzi 9 miast, by dać publiczności okazję do przeżycia wyjątkowego muzycznego rendez-vous. W Łodzi spotkaliśmy się 4 i 5 sierpnia w Ogrodach Geyera, a o letnią atmosferę, radość i muzyczne emocje zadbały jak zawsze najgorętsze polskie muzyczne nazwiska.

fot. Adrian Kaczmarek dla Polska Płyta / Polska Muzyka

Santander Letnie Brzmienia 2023 w nowym, festiwalowym klimacie to seria weekendowych koncertów najlepszych polskich artystów i artystek z kręgu popu, rocka, muzyki elektronicznej i alternatywy, którzy współcześnie wyznaczają trendy. To też mnóstwo wydarzeń specjalnych, interaktywnych dla publiczności. Projekt wyróżnia coś jeszcze – Santander Letnie Brzmienia pobudzają miejską przestrzeń przy współpracy lokalnych społeczności.

 

WaluśKraksaKryzys

Zalia

Nosowska

Kacperczyk

fot. Adrian Kaczmarek

Jedna odpowiedź do “Letnie Brzmienia w Łodzi [FOTORELACJA]”

Leave a Reply