Mark and the Boomers prezentuje nowy singiel. Posłuchaj utworu “Wunderbaum”!

Podkarpacki zespół Mark and the Boomers zaprezentował nowy singiel “Wunderbaum”. Piosenka skupia się na nietrwałości ludzkich relacji i próbie zapełnienia pustki przyjemnościami.

Po dwóch singlach i debiutanckim występie na Next Fest, grupa Mark and the Boomers nie zwalnia tempa i prezentuje nowy singiel – “Wunderbaum“. Piosenka skupia się na nietrwałości ludzkich relacji i próbie zapełnienia pustki przyjemnościami, opowiada o poszukiwaniu miłości ze świadomością, że nie wszystkie związki mogą przetrwać próbę czasu. Tytułowa choinka zapachowa jest właśnie odzwierciedleniem tego, jak wiele życiowych doświadczeń jest chwilowych i ulotnych, a jednak wracamy do nich latami pod wpływem pozornie nieznaczących symboli.

fot. Monika Stolarska

 

Tytułowa choinka zapachowa jest właśnie odzwierciedleniem tego, jak wiele życiowych doświadczeń jest chwilowych i ulotnych, a jednak wracamy do nich latami pod wpływem pozornie nieznaczących symboli.

Mark and the Boomers to pochodzący z Podkarpacia zespół, w którym spotykają się aż trzy pokolenia muzycznych inspiracji. Jego liderem jest 24-letni Rafał Solarski, dla przyjaciół ‘Mark’. W swoich piosenkach śpiewa on o wycofaniu, byciu nierozumianym przez najbliższych, a także poszukiwaniu akceptacji w niewłaściwych miejscach.

Słuchaj utworu “Wunderbaum” w serwisach streamingowych: https://bit.ly/470461S

 

fot. okładka singla (Mateusz Holak)

Leave a Reply