Poisonsweet z ostatnim singlem z płyty “Gate 61”. Posłuchaj utworu “Fale”

“Fale” to ostatni singiel promujący album “Gate 61” zespołu Poisonsweet. Do utworu powstał teledysk.

“Pewnie akurat grillujecie albo wygrzewacie się na Majorce, ale czasem dobrze jest zrobić sobie przerwę i obejrzeć klip do kawałka “FALE”. To już nasz ostatni singiel z płyty “Gate 61”. 😎 P.S. A niedawno zakończone zdjęcia do teledysku znad morza czekają na swoją kolej – niedługo całkowicie nowiuśki singiel.” – Poisonsweet

Gate 61” to debiutancki album alternatywnego duetu Poisonsweet z Łodzi, który ukazał się pod naszym patronatem medialnym. Choć przeważają nowoczesne, elektroniczne brzmienia analogowe i cyfrowe, można usłyszeć na nim również echa synth-popowych inspiracji z lat 80. i 90..

fot. materiały prasowe

Na płycie “Gate 61” Poisonsweet dba o to, aby elektronika nie była tylko aranżacyjnym dodatkiem, ale wypełniała utwory po brzegi. To, co czyni ten album wyjątkowym, to bardzo duża różnorodność syntezatorów, gęstość i nieoczywistość brzmień, a także nietypowy dla tego gatunku ciepły i wysoki wokal. Wszystko po to, by przenieść słuchacza w świat intensywnych doznań i wyjątkowych obrazów – czasami tak surrealistycznych, jak te z okładki albumu. Krążek zawiera 11 piosenek. Album “Gate 61” dostępny jest w Empiku.

Znajdują się wśród nich zarówno utwory taneczne, dotykające szeroko pojętego tematu relacji, jak i cięższe kompozycje, które poruszają problem samotności i odrzucenia.

 

“Koncerty odgrywają przeogromną rolę w budowaniu relacji z publicznością” – Poisonsweet [WYWIAD]

Leave a Reply