Agnieszka Chylińska z nowym singlem “Kochaj ją”

Po kilku dobrze przyjętych singlach, przyszła pora na premierę czwartego singla Agnieszki Chylińskiej z płyty “Never Ending Sorry”. Tym razem jest to utwór “Kochaj ją.”

Gdy wygasają zakochanie i namiętność, a my czujemy się bardziej użyci niż kochani, czas na prawdę. Prawdę często bolesną, taką, której nie chce się uznać, zobaczyć i przyjąć. Wtedy nadchodzi chwila wyboru. Możemy dalej żyć w mydlanej bańce naszych wyobrażeń, by nie musieć cierpieć. Możemy też dojrzeć, nabrać powietrza w piersi i powiedzieć NIE. Do tego potrzeba odwagi, ale też czasu i poznania siebie na tyle, by w końcu siebie…pokochać. W prawdzie. – mówi Agnieszka Chylińska.

fot. materiały prasowe

„Kochaj ją” to czwarty singiel z platynowego „NEVER ENDING SORRRY” Agnieszki Chylińskiej. Fani będą mogli usłyszeć go podczas nadchodzącej trasy „Jest nas więcej”, której nazwa nawiązuje do potrójnie platynowego singla z ostatniej płyty. Jest to kolejna seria koncertów promujących album „NES” – poprzednie zostały wyprzedane w całości, dlatego artystka zdecydowała się na dodatkową trasę po amfiteatrach.

 

Agnieszka Chylińska powraca z albumem “Never Ending Sorry”

Leave a Reply