IVO z akustyczną wersją utworu “Przypomnij mi”!

“Przypomnij mi” to premierowy, jakże przyjemny utwór IVO, który powstał we współpracy wokalistki z St. Elmo. W sieci pojawiła się także akustyczna, równie ciekawa wersja tej propozycji.

“Ciepły wiatr, dłuższy dzień, uśmiechnięte twarze, smak pierwszych truskawek, i śniadania w open barze. “Przypomnij mi” celebruje małe przyjemności i daje nadzieję. Tym kawałkiem chcę Was trochę rozgrzać przed latem, bo z tego, co słyszałam majówka nie zapowiada się najcieplej, więc…dowieziemy smutek i łzy tylko do najbliższej stacji, potem już idziemy jak w dym!” – jak informuje IVO

fot. materiały prasowe

Wiosną IVO zmysłowo otula swoim głosem, dotyka uroczym tekstem, a ciepłe brzmienie brassów wykręcone przez St. Elmo wgrywa się pulsującym riffem na stałe w twarde dyski systemu nerwowego. Przypomnij mi” ma sporą szansę na miano letniego bangera i to podwójnie! Utwór szybko po swojej premierze doczekał się akustycznej wersji na pianie, która zabiera nas w inny wymiar.

„Przypomnij mi” jest zapowiedzią długo wyczekiwanej EP, która pojawi się już na początku czerwca. Będą nowości. Bądźcie czujni.

IVO – dziewczyna z głosem jak aksamit, przekłada polski rap na chwytliwe melodie w projekcie #pomojemu i raczy nas autorskimi bangerami. Raz towarzyszą jej dźwięki pianina, innym razem bity spod ręki St. Elmo. W Raptusie, Marcin Flint pisze o IVOlucji.

Słuchaj w serwisach cyfrowych: https://adm.ffm.to/IvoPrzypomnijMiAcoustic

 

fot. okładka singla

Jedna odpowiedź do “IVO z akustyczną wersją utworu “Przypomnij mi”!”

Leave a Reply