Ochman z nowym singlem “Rozmyty obraz”!

Krystian Ochman zaprezentował autorski singiel, tym razem w całości po polsku.

Ostatnie miesiące Krystian raczył nas intrygującymi kolaboracjami (Jerry Heil, Opał i Kalush Orchestra), potem przyszedł czas na dynamiczny „8ball”, pierwszy singiel zapowiadający drugi album wokalisty. Teraz Ochman prezentuje liryczny i polskojęzyczny „Rozmyty obraz”.

fot. materiały prasowe

– Każdy z nas raz na jakiś czas powraca myślami do przeszłości. To może być obraz, który przypomina nam o przyjemnych momentach. To może być piosenka, która przywołuje nam smutne zdarzenia. To, co jest w tym piękne to to, że to przeżyliśmy. Dobre chwile wspominamy z sentymentem, te złe staramy się przepracować i wyciągnąć z nich wnioski. To nas rozwija. Jeśli wierzymy w to, że nasz umysł może być naszym największym wrogiem, to jest powód, dla którego wierzymy również, że może stać się naszym najlepszym przyjacielem – tak o utworze opowiada Ochman

Do „Rozmytego obrazu” powstał animowany klip, który kapitalnie odzwierciedla tekst utworu. Za animacje odpowiedzialny jest Szymon Plewiński i studio produkcyjne Sci-Fi Polska.

Utwór zapowiada drugi album muzyka, którego premiera zaplanowana jest na jesień br. Będzie to mieszkanka popu, trapu i muzyki klasycznej.

 

Leave a Reply