JVCØB prezentuje nowy singiel! Posłuchaj utworu “Otchłań” [TELEDYSK]

“Otchłań” to trzeci singiel artysty o pseudonimie JVCØB. Utwór pochodzi z albumu “Czysta skrajność”, który 25 maja ukaże się nakładem Oldschool Records oraz samego artysty.

JVCØB to 23-letni wokalista, tekściarz z Goleniowa łączący w swojej muzyce elementy rapu, rocka i muzyki alternatywnej. Swój najnowszy album „Czysta skrajność” wyda z pod szyldu Oldschool Records.

fot. materiały prasowe (okładka płyty)

Co do kawałka, wyraźnie słychać w nim masę emocji. Krzykliwe zwrotki z przeplatającym się żeńskim chórkiem to nieszablonowe połączenie. Stylistyka pomieszczenia, udział zespołu, jak i sam teledysk dopełnia cały projekt.

“Yo! Po długiej przerwie wracam do was z nowym materiałem i strasznie się tym jaram. Ostatnie trzy lata spędziłem na tworzeniu podkładów wraz z @MaciejKiersznicki, pisaniu tekstów oraz nagrywaniu kawałków. Bardzo trudno było mi pogodzić pracę, studia i pracę w studio, dlatego tym bardziej jestem pełen podziwu dla osób, które wydają po parę płyt rocznie. Stawialiśmy jednak z Kierem zawsze jakość nad ilość. Skończyliśmy cały materiał, muszę przyznać że w życiu do niczego bardziej się nie przykładałem oraz z niczego nie byłem bardziej dumny.” – JVCØB

Do utworu “Otchłań” powstał oficjalny klip promujący album JVCØBA “Czysta skrajność”, który swoją premierę będzie miał 25 maja 2023 roku. Za obraz odpowiedzialna jest ekipa Kinomotiv. 

 

JVCØB zapowiada album drugim singlem “Noc w noc”

Leave a Reply