METRONOME PRAGA 2023 – wyjątkowy festiwal muzyczny w sercu Europy!

Szósta edycja Metronome Prague, na której pojawi się szereg światowych gwiazd, odbędzie się w dniach 22-25 czerwca 2023 roku. Dzięki bogatemu programowi, lokalizacji w centrum Pragi i odbywaniu się w najpiękniejszej porze roku, Metronome Prague jest jednym z najpopularniejszych festiwali w Europie.

W tegorocznym programie znalazł się imponujący skład światowej sławy artystów, w tym JAMIROQUAI, M83, ZAZ, AURORA, MODERAT, TOVE LO, EDITORS, WHITE LIES, JANA KIRSCHNER i wielu innych. Ponad 40 międzynarodowych i lokalnych zespołów muzycznych wystąpi na łącznie 8 dużych scenach w ciągu czterech dni. W tak bogatej mieszance gatunków muzycznych każdy odwiedzający, niezależnie od wieku, znajdzie coś dla siebie.

fot. materiały prasowe

„Wraz z Metronome Prague postawiliśmy sobie dwa główne cele. Zaprosić gości do Pragi na wyjątkowe muzyczne doznania, które spełnią wysokie oczekiwania fanów muzyki. I z pewnością spełniliśmy oba te cele. Tegoroczna impreza składa się z ponad 80 międzynarodowych i krajowych występów a ugruntowane miejsce w centrum miasta oferuje pełen komfort i całą gamę innych usług. Od bogatej oferty gastronomicznej, przez strefy chilloutu i Wi-Fi, po zaplecze sanitarne. Ponadto dla naszych gości organizujemy noclegi w Pradze, które oferujemy w specjalnym pakiecie wraz z biletami na metronome.cz” – powiedział nam jeden z promotorów D. Gaydečka.

Metronome Prague 2023 odbędzie się na rozległych Praskich Terenach Wystawowych w samym sercu miasta, które jest niesamowitym połączeniem zieleni i parku rozrywki. Miejsce ma odpowiednią festiwalową atmosferę i może zaoferować szeroki zakres usług i udogodnień. Bliskość centrum miasta docenią zarówno krajowi, jak i zagraniczni goście, którzy również mogą odkryć piękno Pragi. Docenią również bogatą ofertę noclegową we wszystkich kategoriach cenowych, od luksusowych hoteli po hostele.

Oprócz wysokiej jakości programu muzycznego, Metronom Praga zachwyci również komfortem gości. Są tu strefy wypoczynku i relaksu, Wi-Fi, bogata oferta gastronomiczna – miłośnicy czeskiej i międzynarodowej kuchni, wegetarianie, weganie, piwosze, winiarze i kawosze znajdą coś dla siebie – i oczywiście nowoczesne zaplecze sanitarne. Dla tych, którzy chcą cieszyć się wydarzeniem w absolutnym komforcie, przewidziano strefę VIP.

Metronome Prague to coś więcej niż tylko festiwal muzyczny; to okazja do poznania Pragi, jednego z najpiękniejszych miast na świecie. Siedziba czeskich królów oczaruje Cię mistyczną atmosferą, majestatycznymi świątyniami i pałacami oraz malowniczymi uliczkami i tajemniczymi zakątkami, w których czas się zatrzymał. A do tego pyszna czeska kuchnia i najlepsze piwo na świecie!

Bilety na Metronome Prague 2023 można łatwo kupić na oficjalnej stronie internetowej www.metronome.cz, gdzie można wybrać zarówno rodzaj biletów, jak i metodę płatności. Z trzydniowym biletem możesz cieszyć się wszystkimi atrakcjami Metronome Praga i całym pięknem czeskiej stolicy.

O Metronome Prague:

„Metronom Praga – Targi Muzyki i Sztuki” to czterodniowa impreza muzyczno-artystyczna, która zapewnia odwiedzającym wyjątkowe wrażenia w samym centrum Pragi. O stale rosnącym prestiżu w kraju i za granicą świadczą występy wielu międzynarodowych gwiazd: Nick Cave, Underworld, Kraftwerk, Primal Scream, Liam Gallagher, Morcheeba, Sting, Iggy Pop, Foals, Chemical Brothers, Kasabian, Tom Odell, Ella Eyre, David Byrne, John Cale, Massive Attack i wielu innych. Ze sceny krajowej zaprezentowali się m.in. Alice z Danem Bártą, Lenny, Prago Union or Rezed, Ohm Square, Floex, Ille, Tata Bojs, David Koller z Katarzią i Mig 21 z Orkiestrą i Chórem Teatru Narodowego w Pradze.

Zeszłoroczna impreza przyciągnęła rekordową liczbę 22 000 zwiedzających.

 

Leave a Reply