Anowa i jej debiutancki album “Najbliżej siebie” [PREMIERA]

13 marca 2023 to data premiery debiutanckiej płyty artystki występującej jako Anowa. Album “Najbliżej siebie” ukazała się pod naszym patronatem medialnym.

Oddaję w Twoje ręce moje spełnione marzenie. Dałam z siebie najwięcej, ile mogłam. Dlatego mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej i liczę na kontakt po odsłuchaniu. Znajdziesz tutaj kawałek mojego życia w formie opowieści, które ubrałam w słowa i melodie, płynące prosto z serca. „Najbliżej siebie” to rodzaj muzycznego pamiętnika, znajdziesz tu przeróżne barwy i nastroje – od radości, przez melancholię po głęboki smutek. Jestem teraz w wyjątkowym miejscu w moim życiu: „najbliżej siebie, jak umiem na teraz. Nie samotna i nie nudna. Bliżej wciąż, najbliżej siebie”.

fot. okładka płyty

“Dziękuję wszystkim, którzy pomogli mi zrealizować ten muzyczny projekt. Mojej rodzinie, bez której wsparcia nie mogłabym sobie pozwolić na tę muzyczną podróż. Szczególnie Tobie, kochany mężu, mój najlepszy Synku, kochana Mamo i Tato, i najlepsza Ciociu. Kasiu, dziękuję Ci za Twoją przyjaźń, wiarę we mnie oraz pomoc przy wydaniu i dystrybucji mojej płyty. Ogromne podziękowania dla mojej producentki Karo Glazer. Cieszę się, że Cię spotkałam, niby przypadkiem, a jednak bez Ciebie nie przeszłabym tego procesu tak szybko, w tak fantastycznej atmosferze i z takim efektem.

Podziękowania dla Jarka Toifl z MaQ Records za cudowną i pełną cierpliwości współpracę przy nagraniach i miksach utworów. Jesteś najlepszy! Doceniam szczególnie moich patronów, którzy wspierają mnie na serwisie patronite.pl/Anowa. Mam nadzieję, że moja muzyka spełni Wasze oczekiwania. Dziękuję wszystkim wspaniałym instrumentalistom, którzy zechcieli zagrać na moim krążku. Nadaliście tym piosenkom szlachetność i ponadczasowe brzmienie.

Na koniec dziękuję wszystkim, którzy byli zaangażowani w realizację videoklipów do wybranych utworów: ich twórcom oraz osobom, które zgodziły się w nich wystąpić.

Otacza mnie dużo dobrej energii dzięki każdemu, kto mi pomógł lub nadal wspiera. Mam nadzieję, że będzie mi dane nadal dla Was tworzyć.
wasza Anowa”.

Tracklista:

1. Najbliżej siebie (3:59)
2. Yin Yang (3:16)
3. Hamak (2:47)
4. Nie boję się już bać (3:49)
5. Pyza (3:45)
6. Chwila (3:03)
7. Soya Barista (3:51)
8. Nowa (3:12)
9. Ja tak, ty nie (3:06)
10. Lecę bez spadania (5:43)
11. Patrzeć (3:35)
12. Milczysz (3:54)
13. Nie budź mnie (3:50)
14. Niemiłość (3:31)
15. Regarder (3:34)

Teksty: Anowa (Agnieszka Nowakowska)

Muzyka: Anowa (Agnieszka Nowakowska) i Karo Glazer

Album “Najbliżej siebie” dostępny jest w EMPIKU.

 

Leave a Reply