Malik Montana i Quebonafide z kawałkiem “Na jedną kartę”

Na tydzień przed premierą albumu „Adwokat diabła”, Malik Montana opublikował singiel z dawno niesłyszaną postacią, Quebonafide.

Jeden z najpopularniejszych polskich raperów pojawił się obok Malika Montany w sentymentalnym utworze „Na jedną kartę” wyprodukowanym przez kolektyw Dio Mudara. Kawałek jest dostępny we wszystkich serwisach streamingowych.

fot. materiały prasowe

To nie pierwszy raz, gdy obaj artyści spotykają się w jednym utworze. Wcześniej mieliśmy okazję usłyszeć ich w hitowym singlu „Papuga” autorstwa Maty. Teraz jednak gospodarzem utworu jest Malik Montana, który przygotowuje się do premiery swojego nowego, solowego wydawnictwa – płyty „Adwokat Diabła”. Obecność Quebonafide zasługuje jednak na szczególną uwagę, ponieważ raper oficjalnie zakończył solową karierę i w najbliższym czasie pojawi się gościnnie jeszcze tylko w 3 utworach, a „Na jedną kartę” jest właśnie jednym z nich.

„Adwokat diabła” Malika Montany, ku uciesze jego fanów, zbliża się do nas wielkimi krokami. Album ten jest mocno wyczekiwany przez wszystkich słuchaczy rapu nie tylko dlatego, że Malik Montana jest jednym z najpopularniejszych rodzimych przedstawicieli tego gatunku. Na swój czwarty solowy projekt raper zaprosił czołowych gości z całego świata. Do tej pory oficjalnie potwierdzono udział takich artystów, jak NLE Choppa, Fivio Foreign, Skinny Flex, czy Baby Gang. Możemy jednak przypuszczać, że to nie wszystkie gwiazdy, które pojawią się u boku Malika Montany, bowiem raper na przestrzeni ostatnich dwóch lat dodawał sporo zdjęć z sesji nagraniowych z wieloma interesującymi postaciami europejskiego rapu.

 

Leave a Reply