Ania Leon i Igor Herbut w utworze “Outro”

Utwór “Outro”, który znalazł się albumie “Łezki” Ani Leon, ukazał się w nowej wersji – z gościnnym udziałem Igora Herbuta. Nie bez przyczyny singiel o tym tytule jest klamrą, zamykającą okres debiutanckiego krążka.

Artystka szykuje się teraz do trasy koncertowej, w którą już w marcu rusza z zespołem BOKKA, a w czerwcu możemy spodziewać się od niej muzycznych nowości.

fot. Bartosz Mieloch

Ania Leon to wokalistka, która przeciera w Polsce dark pop’owe szlaki – jej mroczne, elektroniczne brzmienia oraz intrygujące, pisane po polsku teksty zwróciły już uwagę wielu słuchaczy i dziennikarzy muzycznych. W czerwcu 2022 roku ukazał się pierwszy album artystki pt. “Łezki”, promowany przez utrzymane są w dusznym, elektronicznym klimacie dark pop świetnie przyjęte single “Łezki”, “Tańcz”, “Chemistry” oraz “Przypadki”. Od momentu swojego debiutu, Ania zdążyła zachwycić publiczność Open’er Festival, Salt Wave, Soundedit, Męskiego Grania czy Letnich Brzmień.

Zamykając pierwszy, pełen emocji rok debiutu po wydaniu albumu “Łezki”, Ania Leon wydała dziś nową wersję poruszającego utworu “Outro”, do którego zaprosiła Igora Herbuta – lidera grupy LemON, kompozytora, wokalistę, autora tekstów.

Outro to opowieść o walce z tęsknotą. O rozstaniu, które miało przynieść ulgę, które miało sprawić, że będzie nam lepiej, a wywołało pustkę, przez którą nie potrafimy się pozbierać. Igora talent jest wyjątkowy. Wiedziałam, że jego wrażliwość, mocny i emocjonalny wokal wpisze się idealnie w tą scenerię, pokazując jak ludzie w różny sposób przeżywają.  Jestem przeszczęśliwa, że się to nam udało. Dzięki Igor! – opowiada Ania Leon.

 

Leave a Reply