Olena z wyjątkowym utworem “Valentine”!

“Valentine” to nastrojowa, popowa ballada, której charakter podkreślają skrzypce i ciepły głos Oleny. Utwór jest dostępny w serwisach cyfrowych.

Valentine” to opowieść o rodzącym się uczuciu. Dwoje ludzi spotyka się i narastają w nich niespodziewane emocje, zauroczenie. Pierwsze rozmowy, spojrzenia i nagle okazuje się, że mają wiele wspólnego, lubią te same filmy, muzykę… Dziewczyna czuje, że chyba jest zakochana, brak Jej słów, żeby określić ten stan, nie może spać, ani przestać myśleć… czeka na jakiś znak, wiadomość. Jest trochę zaniepokojona, że to dzieje się tak szybko. Can you be my Valentine, pyta szeptem. Trzymajmy kciuki!

fot. materiały promocyjne

Zakochajmy się, tańcząc jakby jutra nie było! Niech Walentynki trwają przez cały rok. Piosenka “Valentine” ma na pewno ogromne szanse, by stać się hitem 2023 roku.

*****

Olena – kształcenie muzyczne rozpoczęła w wieku pięciu lat. Jest absolwentką łódzkiej Akademii Muzycznej w klasie skrzypiec. Piosenki tworzy przy pianinie, teksty pisze w języku polskim i angielskim. W grudniu 2015roku Olena rozpoczęła swoją solową karierę i zadebiutowała świątecznym singlem “Zakochaj się w Święta”. W 2016 roku, ukazał się jej drugi singiel pt. “Demon”. W czerwcu 2020 roku Olena wydała swoją debiutancką płytę “W świetle gwiazd”. Płytę promują takie piosenki, jak “Ukradłeś Serce”, “Stan Nieważkości”, “Letni Deszcz”. Wydawnictwo spotkało się z bardzo pozytywnymi recenzjami dziennikarzy muzycznych i fanów wokalistki. We wrześniu 2021 roku Olena wydała pod naszym patronatem medialnym kolejną płytę, “Rose”. Wydawnictwo promują piosenki: “Jesienny Low”, “Fake”, “Powiedz”, “Rose”, “Nie Zasnę”.

M U Z Y K A, którą tworzy Olena, łączy różne style, zamykając całość w szeroko pojętym gatunku POP. Oscylując na pograniczu alternatywy i mainstream’u tworzy swój niepowtarzalny styl. Wokalistkę wyróżnia niski tembr głosu oraz jego ciepła barwa. Charakterystyczna w jej utworach jest obecność skrzypiec, które artystka wykorzystuje podczas koncertów pokazując inne niż klasyczne oblicze instrumentu.

 

 

“Bardzo bym chciała, żeby ta muzyka służyła innym” – Olena [WYWIAD]

Leave a Reply