JVCØB zapowiada nowy album. Posłuchaj singla “Postaw na mnie”

“Postaw na mnie” to pierwszy singiel zapowiadający album młodego artysty występującego jako JVCØB. Producentem utworu został wokalista, kompozytor i założyciel Rapido Studio – KIERU.

Postaw na mnie” to bezpośrednie połączenie rapu z mocnym rockowym brzmieniem co osobiście uważam za rzadkie w tych czasach. Uznałem że tematycznie najbardziej nadaje się na singiel promujący album „Czysta skrajność“, tym samym obiecując słuchaczowi, że nie zawiedzie się na tym jak i na następnych utworach.

JVCØB to 23-letni wokalista, tekściarz z Goleniowa łączący w swojej muzyce elementy rapu, rocka i muzyki alternatywnej. Swój najnowszy album „Czysta skrajność” wyda z pod szyldu Oldschool Records.

fot. materiały prasowe

“Yo! Po długiej przerwie wracam do was z nowym materiałem i strasznie się tym jaram. Ostatnie trzy lata spędziłem na tworzeniu podkładów wraz z @MaciejKiersznicki, pisaniu tekstów oraz nagrywaniu kawałków. Bardzo trudno było mi pogodzić pracę, studia i pracę w studio, dlatego tym bardziej jestem pełen podziwu dla osób, które wydają po parę płyt rocznie. Stawialiśmy jednak z Kierem zawsze jakość nad ilość. Skończyliśmy cały materiał, muszę przyznać że w życiu do niczego bardziej się nie przykładałem oraz z niczego nie byłem bardziej dumny.”JVCØB

 

2 odpowiedzi na “JVCØB zapowiada nowy album. Posłuchaj singla “Postaw na mnie””

Leave a Reply