Sick Mikey w rockowej odsłonie. Posłuchaj utworu “Nerwus”

Sick Mikey zaprezentował tym razem rockowy utwór “Nerwus”, który powstał we współpracy z Markiem Pająkiem (Vader) i Michałem Łysejko (ex. Decapitated).

“Nerwus” to krótka opowieść o frustracji otaczającym światem, w którym panuje wszechobecna rywalizacja, prymitywny konsumpcjonizm a także coraz większy upadek szeroko rozumianej kultury. To również wyrzucenie z siebie negatywnych emocji z lekkim przymrużeniem oka.

fot. materiały promocyjne

“W tym numerze postawiliśmy na wyraziste, klasyczne rockowe brzmienie z lekką domieszką elektroniki.”

 

W projekcie wzięli udział świetni muzycy tacy jak Marek Pająk (Vader) czy Michał Łysejko (ex. Decapitated). Za warstwę produkcyjną singla odpowiedzialny jest młody producent Grf3ld, a mix utworu został wykonany przez Marcina Szwajcera.

*****

Sick Mikey to 32-letni muzyk pochodzący z Trójmiasta, na co dzień mieszkający w Wielkiej Brytanii. Z początku związany był głównie z muzyką rockową, a w szczególności punkową, jednak pod wpływem silnych inspiracji muzyką elektroniczną, alternatywną oraz hip-hopem, postanowił stworzyć nietypowy i zróżnicowany projekt, łącząc siły z młodym, wrocławskim producentem – Grf3ld’em.

Słuchaj utworu “Nerwus” w serwisach cyfrowych: https://bfan.link/nerwus

 

fot. materiały prasowe

Leave a Reply