Swiernalis feat. Sheppord w nowym utworze “Part Time Filozof”

Swiernalis w rap’corowym kawałku? Jak się okazuje wszystko jest możliwe. Artysta nagrał utwór “Part Time Filozof” z udziałem młodego rapera z Mołdawii – Shepporda.

Po “Kryptowalucie” i “Myśliwym”, Swiernalis serwuje słuchaczom kolejny singiel z nadchodzącego albumu. Tym razem z utworem “Part Time Filozof” artysta porusza się przez rejony rapcore’owe, zapraszając do współpracy Shepporda – młodego rapera z Mołdawii.

fot. materiały prasowe

W klipie autor rozprawia się z własnymi obawami, przedstawiając siebie samego dwuosobowo – jako źródło problemów, jak i rozwiązanie. “Part Time Filozof” to pożegnanie się z niepewnościami i rozprawienie ze strachem – utrzymane w charakterystycznych klimatach teledysków zespołów nu-metalowych z początku tego wieku. Parafrazując Horacego – Swiernalis opowiada o własnych planach.

 Aby nie zwariować na tym świecie, najlepiej wcześniej pogodzić się z własnym szaleństwem. “Part Time Filozof” to upust tych właśnie emocji – energetyczny, mocny w treści numer ukazujący moje zamiłowanie do rapu i cięższych brzmień. Niech ta muzyka będzie trwalsza, niż ze spiżu. – dodaje Swiernalis.

Swiernalis to zespół w składzie: Kacper Budziszewski, Adam Fordon, Adam Świerczyński i  Szymon Siwierski, na którego czele stoi Paweł Swiernalis. To nieoczywiste produkcje, które trafiają w serca koneserów dziwacznych brzmień. W utworach można dostrzec mrok i pazur, a także zafascynowanie pulsującą elektroniką godną smutnego disco. Swiernalis pisze o wszystkim, choć o niczym tak pięknie i nieoczywiście, jak o miłości, jej upadku oraz próbie ratowania po każdej burzy i tornadzie. Debiutował w 2016 roku płytą „Drauma”, w 2020 wyszedł jego drugi album “Psychiczny fitness”. Teraz artysta zapowiada kolejny krążek, którego przedsmak można było już poznać dzięki singlom “Kryptowaluta” oraz “Myśliwy”.

 

 

Leave a Reply