Miuosh i Marcelina w interpretacji utworu “Bezsenni” Krzysztofa Krawczyka

Do Internetu trafiło czwarte video z interpretacją utworu “Bezsenni” Krzysztofa Krawczyka, będące częścią koncertów „Tribute to Krzysztof Krawczyk. Urbański Orkiestra i Goście”. Piosenka została wykonana przez Marcelinę i Miuosha.

Koncerty te odbywały się w ramach trasy Męskiego Grania a duet Miuosha i Marceliny zaprezentował piosenkę „Bezsenni” w Żywcu. Pierwotnie, ta piosenka z repertuaru Krzysztofa Krawczyka wykonywana była przez niego w duecie z Katarzyną Nosowską. Ukazała się w 2016 r. na albumie „Duety”.

fot. okładka płyty

Szczególnie zwracają w niej uwagę słowa napisane przez samą Nosowską. Miuosh i Marcelina wspaniale odnaleźli się w swojej nowej interpretacji, dając publiczności wiele emocji – począwszy od poczucia nostalgii i kończąc na pełnej optymizmu radości. Poprzednie trzy klipy, które pojawiły się dotychczas w sieci w ramach promocji koncertu i albumu to teledyski „Pamiętam Ciebie z tamtych lat” braci Kacperczyk, „Ostatni raz zatańczysz ze mną” Piotra Zioły, „Bo jesteś Ty” Błażeja Króla i Natalii Szroeder.

Nagranie „Bezsenni” w wykonaniu Miuosha i Marceliny pochodzi z cyfrowej, dostępnej w streamingu wersji albumu „Tribute to Krzysztof Krawczyk. Urbański Orkiestra i Goście”, będącego muzycznym hołdem dla Ikony polskiej sceny muzycznej i popkultury – Krzysztofa Krawczyka. Płyta jest zapisem wybranych utworów wykonanych podczas serii trzech koncertów Męskiego Grania w Katowicach, Wrocławiu i Żywcu.

 

Leave a Reply