Mike Konstanty i Uniatowski w utworze “Byłaś serca biciem” Andrzeja Zauchy

“Byłaś serca biciem” to utwór z repertuaru Andrzeja Zauchy, który doczekał się nowej wersji. Taki cover zaprezentował Mike Konstanty, a gościnnie pojawił się w nim Sławek Uniatowski.

Mike Konstanty to niezależny projekt realizujący pasję do muzyki elektronicznej. Szeroko pojęty house z otwarciem na wiele  innych oryginalnych gatunków muzycznych jest myślą przewodnią projektu.

Po latach obecności na polskiej scenie muzycznej, Mike Konstanty postawił na autentyczność i nieszablonowość. Odzwierciedleniem jego nowej wizji jest autorski repertuar, zgodny z jego aktualnymi upodobaniami muzycznymi.

fot. materiały prasowe

Projekt Mike Konstanty to przede wszystkim brak miejsca na kompromisy. Mike komponuje sety w oparciu o ukochane brzmienia, dla ludzi z równie ogromną pasją i miłością do muzyki elektronicznej..

Niezliczone podróże Mike’a w połączeniu z obcowaniem z różnymi kulturami znajdują swoje odbicie w jego unikalnym brzmieniu, z elementami muzyki etnicznej. Żaden z jego setów nie brzmi tak samo i dzięki temu za każdym razem zaskakuje publiczność.

Mike Konstanty ma na swoim koncie występy min. w Dubaju, Ibizie czy Barcelonie. Dzielił scenę z artystami światowego formatu, takimi jak Mark Knight, Claptone, Riva Starr, DOORLY, Camelphat oraz wieloma innymi.

Artysta realizuje również swoją pasję jako producent muzyczny. Jego utwory ukazały się nakładem takich wytwórni, jak Toolroom, HotFingers, Sirup. Na swoim koncie posiada też liczne kolaboracje, min. z DOORLY’m. Ich wspólny utwór został wydany w labelu Realm, należącym do brytyjskiego duetu Gorgon City. Na początku 2021 Mike otworzył własny label Dirty Hills Records. Jego debiutancki utwór zagościł w brytyjskich radiostacjach Capital Dance i Kiss Dance. Mike odpowiedzialny jest również za muzykę w Hotelu i Restauracji NOBU w Warszawie.

Najnowszym dokonaniem Mike’a jest cover legendarnego utworu „Byłaś serca biciem” Andrzeja Zauchy, z gościnnym udziałem znanego wokalisty Sławka Uniatowskiego.

 

Jedna odpowiedź do “Mike Konstanty i Uniatowski w utworze “Byłaś serca biciem” Andrzeja Zauchy”

Leave a Reply