Sylwia Piotrowska z albumem “Twoje Światło”. Posłuchaj utworu “Naczynie pełne łask”

“Twoje Światło” to tytuł debiutanckiej płyty Sylwii Piotrowskiej. Artystka wykonuje muzykę chrześcijańską, stąd na albumie znalazło się 11 autorskich utworów o tematyce religijnej. Jednym z singli, który promuje to wydarzenie został utwór “Naczynie pełne łask”.

fot. materiały prasowe

“Utwory zawarte na płycie to historie oparte na moich osobistych przeżyciach. Droga, którą przeszłam była trudna, wyboista, ale wszystko czego doświadczyłam mocno mnie ukształtowało. Dziś głośno mówię jakie są moje wartości i co jest najważniejsze… Dziś mogę z pełnym przekonaniem powiedzieć, że z tymi utworami utożsamiam się w 100% to jest historia, którą chcę opowiedzieć, że nigdy nie jest za późno by odnaleźć spokój ducha, miłość, wiarę, nadzieję, że nie ma takich przepaści, z których nie da się wyjść, że jest Ktoś kto kocha, kto nie ocenia, kto zawsze wyciąga rękę i mówi: Jesteś ważny/ważna, jesteś moim skarbem. BÓG. To moja historia. A teraz staje się również waszą…”.

*****

Sylwia Piotrowska – Absolwentka Uniwersytetu Rzeszowskiego kierunek Edukacja Artystyczna w zakresie sztuki muzycznej. Przez wiele lat pracowała w ośrodkach kultury jako instruktor muzyki. Dwukrotnie objęła stanowisko Dyrektora Ośrodków Kultury. Jej droga muzyczna była mocno wyboista. Wykonywała rożną muzykę od hard rocka, pop, po reggae, długo poszukiwała odpowiedniej dla siebie muzyki. Były festiwale nagrody, grand prix, wyróżnienia, programy telewizyjne. Brała udział w Programie “Szansa na Sukces” (2011), gdzie otrzymała wyróżnienie od zespołu Dżem. Był też program “All Together Now – Śpiewajmy razem” (2019), gdzie razem z chłopakami (Triple Madness) zdobyła na ścianie 99 punktów i weszła do finału. Wystąpiła też w programie “MBTM” (2012).

Jej idolami są: Jeremy Camp, Lauren Daigle, Casting Crowns, Hillsong, Kim Walker – Smith i Skillet.

 

fot. okładka płyty

Leave a Reply