Damian Luber prezentuje nowy utwór. Posłuchaj singla “Ostre tango”!

Damian Luber zaprezentował kolejny nowy utwór, który jest zapowiedzią jego nowego albumu. Do singla “Ostre tango” powstał intrygujący teledysk.

“Ostre tango” to kolejny singiel, który odkrywa rąbka tajemnicy nad jakim materiałem muzycznym pracuje teraz Damian Luber.

Czasem nie warto wiecznie walczyć,  a wystarczy odpuścić, wrzucić na luz. Odpuść  już, nie grasz z życiem o los. Pozwól porwać  się mu. To Twój czas, nie pomoże Ci złość. Talent masz i głos. Zakończ ostre tango.

Singiel zapowiada kolejny album Damiana Luber. Tym razem będzie można usłyszeć Damiana śpiewającego głównie po polsku.

fot. materiały prasowe (okładka singla)

 

Damian Luber – twórca muzyki blues, funky, z elementami jazzu oraz bossa novy. To artysta o niebanalnej barwie głosu. Maluje muzyką, kreując poetyckie obrazy w świadomościach swoich słuchaczy. Magia? Nie – to po prostu głos Damiana, który daje odbiorcy poczucie oderwania od rzeczywistości.

Występował na takich festiwalach jak: Motywy Bluesa, Galicja Blues Festival, Blues nad Bobrem, Blues Colours, Bluestracje. Warsztat gitarowy szkolił u najlepszych m.in. u: Johna GommMike Dawes’a, czy Thomasa Leeb. Wokalnie pracował pod czujnym nadzorem Beaty Bednarz. Jego ostatnia jak dotychczas płyta nosi tytuł #onesecond. Obecnie artysta pracuje nad nowym albumem, który zapowiada utwór “Ostre tango”.

*****

Słuchaj utworu “Ostre tango” na kanale Spotify: kliknij w link

 

Jedna odpowiedź do “Damian Luber prezentuje nowy utwór. Posłuchaj singla “Ostre tango”!”

Leave a Reply