Lanberry prezentuje nowy singiel “Okna bez firanek”

Kariera Lanberry nabiera tempa. Artystka właśnie została trenerką w „The Voice of Poland”, ale absolutnie nie zwalnia w pracy nad nową płytą i prezentuje jej kolejną zapowiedź – singiel “Okna bez firanek”.

Tym razem Lanberry pokazuje się w rockowej, dynamicznej odsłonie, po raz kolejny udowadniając, że nie zamierza tkwić w wygodnej szufladce.

“Okna bez firanek to owoc mojej współpracy z Moniką Wydrzyńską oraz Jakubem Krupskim. Piosenka idealnie odzwierciedla moje rockowe fascynacje i nawiązuje do glamrockowej estetyki. Dostajemy zatem solidną porcję gitar oraz żywe bębny nagrane przez Marcina Ułanowskiego” – mówi o nowym singlu Lanberry.

fot. materiały prasowe

Stoję nieproszona wcale…  Patrzę w okna bez firanek – śpiewa Lanberry, pokazując rockowy pazur i udowadniając, że wszelkie schematy są do przełamania, a największe ograniczenia tylko w naszych głowach.

Do utworu powstał animowany vizualizer, przygotowany we współpracy z młodymi artystkami: Karoliną Karasińską (foto i materiały video) oraz Marysią Jagłowską (grafika i animacja). Marysia Jagłowska jest także autorką okładki singla. Poznajcie rockową odsłonę Lanberry!

 

 

Leave a Reply