ANGELENA prezentuje nowy utwór. Posłuchaj singla “Kiedy tylko zasnę”!

„Kiedy tylko zasnę” to pierwszy utwór zapowiadający koncepcyjny mini-album ANGELENY, który ukaże się jesienią tego roku. Do kosmicznego singla powstał teledysk, który można obejrzeć na naszym portalu.

Za sprawą pokręconego, electro-popowego bitu i synthwave’owych brzmień, singiel “Kiedy tylko zasnę” łączy w sobie współczesność z muzyczną przeszłością. W warstwie lirycznej wokalistka pozostaje wierna swoim kosmicznym inspiracjom oraz metaforycznemu kierunkowi. Utwór ukazuje siłę emocjonalnego przywiązania, opowiadając o przytłaczających relacjach oraz uczuciach, które często rozkwitając w naszej głowie nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.

fot. materiały prasowe

 

ANGELENA to nowa, wyrazista energia na polskiej scenie muzycznej. Kosmos, astrovibe, romantyzm, siła, ekstrawagancja i głębia – tak opisuje swoje artystyczne „ja”. Jesienią ukaże się jej debiutancki mini-album stworzony we współpracy z Producentem Adamem. W swojej muzyce artystka inspiruje się electro oraz synth-popem, przekazując niebanalne lirycznie treści w „catchy” formie. Fascynuje ją Wszechświat i ludzkie emocje, o których metaforycznie opowiada w swoich utworach.

*****

Utwór “Kiedy tylko zasnę” dostępny jest w streamingach: https://bfan.link/kiedy-tylko-zasne

 

 

fot. okładka singla

Leave a Reply