Sara James w finale „America’s Got Talent”!

Sara James po raz kolejny oczarowała amerykańską publiczność i głosami telewidzów zakwalifikowała się do ścisłego finału jednego z największych talent show na świecie. Obejrzyj jej półfinałowy występ.

Pod koniec maja, gdy Sara James poinformowała na swoich mediach społecznościowych o udziale w castingach do amerykańskiego „Mam Talent”, każdy z niecierpliwością czekał na to, co Polka pokaże publiczności zza oceanu. Fani oczekiwali, że młodziutkiej gwieździe uda się osiągnąć kolejny sukces na miarę tych, które ma już na swoim koncie w Europie.

fot. Dagmara Szewczuk

Pierwszy występ Sary w amerykańskim show okazał się tak dobry, że został nagrodzony Złotym Przyciskiem przez uznanego za najsurowszego z jurorów, Simona Cowella, a swoją aprobatę wyraziła poprzez media społecznościowe nawet sama Billie Eilish.

Półfinałowe show Sary James było najlepszym świadectwem nie tylko jej niesamowitego wokalnego talentu, ale także dojrzałości scenicznej. Nie umknęło to uwadze jurorów, którzy jednogłośnie okrzyknęli Polkę wschodzącą gwiazdą i nie kryli swojego zachwytu nad talentem młodziutkiej artystki.
Tego samego zdania była zgromadzona przed telewizorami publiczność, która zadecydowała o tym, że to właśnie Sarę James zobaczymy już 13 września w wielkim finale „America’s Got Talent”! Jest to największy sukces reprezentanta Polski w amerykańskiej edycji programu, a być może okaże się być jeszcze większy, bowiem Sara James ma realne szanse na to by zwyciężyć!

Półfinałowy występ Sary James można obejrzeć na oficjalnym kanale „America’s Got Talent” w serwisie YouTube.

 

Leave a Reply