Mycu z pozytywnym przekazem w utworze “Barman”

“Barman” to drugi utwór artysty występującego jako Mycu. Muzyczna propozycja na letnie, imprezowe wieczory doczekała się teledysku.

Wśród artystów Hypsteria Records debiutuje nowy, męski głos – MycuPo pierwszym singlu „Do mnie”, czas na kolejny – „Barmanporwie Was do zabawy w rytmie disco. 

O czym śpiewa? Pozytywny przekaz zawsze w cenie – Mycu zaraża pozytywną energią i czerpie garściami z każdego dnia.

Po tym pandemicznym okresie każdemu z nas należy się trochę pozytywnych wibracji i siły do działania. To właśnie chcę przekazać za pośrednictwem „Barmana – opowiada wokalista – Chciałbym, żeby ludzie znów działali, cieszyli się życiem, czuli wolność na parkiecie i na co dzień, byli szczęśliwi. Moje zasoby dobrej energii są wystarczające, by dzielić się nią z innymi – dodaje.

fot. materiały prasowe

Barman” powstał we współpracy z Jonatanem Chmielewskim. Za teledysk odpowiada I.G.S. PRODUCTION. Całość powstaje w muzycznej stajni Hypsteria Records.

Mycu – dziecko90’s, znad morza przeniósł się najpierw do Berlina, później do Warszawy. Nutkę i klimat tych czasów da się wyczuć w jego piosenkach. Muzykę i taniec ma w genach. Brał udział w wokalnych show: “Od przedszkola do Opola”, “Szansa na sukces” i niemieckim Idolu “DSDS”. Mówi osobie, że jest pozytywnie zakręcony i ma dużo dobrej energii, którą chce się dzielić i przekazać słuchaczom. Jego najnowszy singiel “Barman” powstał we współpracy z Jonatanem Chmielewskim. To lekka, przyjemna propozycja na drugą połowę lata. Na spotkania ze znajomymi, na ciepłe wieczory… „do pobujania przy drinku z palemką”.

 

fot. okładka singla

Jedna odpowiedź do “Mycu z pozytywnym przekazem w utworze “Barman””

Leave a Reply