Zmarł perkusista Perfectu Piotr Szkudelski. Miał 66 lat

Piotr Szkudelski zmarł nad ranem 22 sierpnia 2022 roku. Miał 66 lat. Jako perkusista był członkiem pierwszego składu kultowego Perfectu.

Tę smutną informację dla PAP potwierdziła rodzina zmarłego.

Piotr Szkudelski był członkiem pierwszego składu kultowego Perfectu, z którym występował przez 40 lat. Udzielał się również w takich zespołach jak Dzikie Dziecko, Jajco i Giganci, Wilki, Emigranci czy w grupie Martyny Jakubowicz.

Szkudelski był cenionym perkusistą, związanym z zespołem Perfect od samego początku, od 1980 r. Współtworzył jego pierwszy, kultowy skład. Grał w formacji przez 40 lat. 

fot. materiały prasowe

To przy jego udziale powstały największe przeboje Perfectu, pochodzące już z pierwszych płyt, jak “Perfect” czy “Unu”. Takie, jak “Lokomotywa z ogłoszenia”, “Chcemy być sobą”, “Obracam w palcach złoty pieniądz”, “Bla bla bla”, “Niewiele ci mogę dać”, “Nie płacz Ewka”, “Ale wkoło jest wesoło” oraz “Bażancie życie” i “Nie igraj ze mną wtedy kiedy gram” i wiele innych. Grupa słynęła z żywiołowych koncertów, podczas których wytwarzała nie tylko niezwykłą atmosferę, ale szczególną więź z fanami.

 

Leave a Reply