Agnieszka Chylińska zapowiada nowy album i trasę koncertową

Już niebawem – jesienią 2022 roku – pojawi się najnowszy album Agnieszki Chylińskiej, zatytułowany “NEVER ENDING SORRY”.

Pierwszym zwiastunem płyty jest singiel “Jest nas więcej”, którego premiera telewizyjna odbyła się na Festiwalu SOPOT Top of The TOP – 18 sierpnia 2022. NEVER ENDING SORRY to projekt nie tylko muzyczny, ale też filmowy. W teledysku do pierwszego singla obok artystki, główną rolę gra wybitny aktor Adam Woronowicz. Projekt będzie rozwijał swoją fabułę w kolejnych obrazach filmowych.

fot. materiały prasowe

W listopadzie rozpocznie się również pierwsza odsłona trasy koncertowej. Po poprzedniej wyprzedanej w całości trasie w wielkich halach koncertowych, przyszedł czas na coś zupełnie innego. Utwory w nowych aranżacjach artystka zaprezentuje w zasiadanych salach koncertowych. Na nadchodzące koncerty Agnieszka zaprasza tymi słowami:

Czym dla mnie jest nowa trasa NEVER ENDING SORRY? To spełnienie moich marzeń. Wiem, że może brzmi to ckliwie. Może powinnam użyć mocniejszych słów, bardziej dosadnych. Kiedy jednak marzysz o tym, by pracować z najlepszymi z najlepszych, kiedy chcesz płakać śpiewając swoje nowe piosenki, kiedy chcesz być jeszcze bliżej ludzi, którzy przyszli usłyszeć nowy materiał i to wszystko staje się MOŻLIWE… Cudownie jest wtedy czuć, że po prawie trzydziestu latach na scenie znowu jest się dzieciakiem, który zaczyna tak, jakby wcześniej nie było nic…. Chcę zaprosić na tę trasę jak dawno niewidziany przyjaciel z szeroko otwartymi ramionami. Przyjaciel, który ma tyle do opowiedzenia, który nie może się doczekać tego spotkania. Po latach muzycznych eksperymentów wracam do siebie, wracam do Was wciąż ta sama, choć jak zawsze nigdy taka sama… – mówi Agnieszka Chylińska.

*****

Trasa koncertowa będzie miała różne odsłony.

Pierwsza część przedstawia się następująco:

6 listopada – Klub Wytwórnia w Łodzi,

13 listopada – Narodowe Forum Muzyki we Wrocławiu,

17 listopada – Sala Ziemi MTP w Poznaniu,

24 listopada – Dom Muzyki i Tańca w Zabrzu

2 grudnia – Centrum Kongresowe ICE w Krakowie

 

Jedna odpowiedź do “Agnieszka Chylińska zapowiada nowy album i trasę koncertową”

Leave a Reply