„METROPOLIS… wojen nie będzie”, czyli pożegnalna trasa koncertowa Darii Zawiałow

„METROPOLIS… wojen nie będzie” to tytuł jesiennej trasy Darii Zawiałow. Będzie to pożegnanie z projektem „Wojny i noce”, ale nie tylko… Koncerty pod tym szyldem będą ostatnimi występami artystki na żywo przed dłuższą przerwą.

Daria Zawiałow od kilku dobrych lat nie zwalnia tempa – tworzy, nagrywa, koncertuje, bierze udział w projektach specjalnych. Nadszedł czas, by zaciągnąć hamulec! Zatrzymać się, naładować baterie, inspirować się i zebrać pomysły na nowy materiał.

fot. materiały prasowe

Trasa „METROPOLIS… wojen nie będzie” będzie więc ostatnią okazją, by zobaczyć koncertującą Darię z zespołem przed dłuższą przerwą.

A skoro nie będziemy widzieć się dłużej, to wypadałoby pożegnać się nie tylko materiałem z ostatniego albumu. Dlatego też w repertuarze koncertowym fani znajdą piosenki z dwóch poprzednich płyt, czyli z „A Kysz!” i „Helsinki”. Przekrojowo ujęta setlista będzie miała wspólny mianownik w postaci nowych aranżacji. Daria z producentem Michałem Kushem planują ukazać mroczną stronę swoich piosenek, więc czeka nas zupełnie nowa odsłona repertuaru. Pojawią się też utwory spoza repertuaru artystki, covery i jedna – zupełnie świeża produkcja.

Harmonogram trasy “METROPOLIS… wojen nie będzie”: 
22/10 KALISZ Arena Kalisz
28/10 GDANSK B90
05/11 ELBLĄG MOSiR
13/11 BIELSKO Cavatina Hall
19/11 WROCŁAW Hala Stulecia (One Love Festival)
20/11 NYSA Hala Nysa
22/11 LUBLIN CSK
23/11 RZESZÓW G2A Arena
27/11 SZCZECIN Filharmonia im. Mieczysłwa Karłowicza
02/12 CZĘSTOCHOWA Filharmonia Częstochowska
03/12 TORUŃ CKK Jordanki
09/12 KIELCE KCK
CDN…

 

Leave a Reply