Premiera albumu “Can We Finish What We Started?” Krzysztofa Kreft [PATRONAT]

15 lipca ukazał się pod naszym patronatem medialnym czwarty album Krzysztofa Kreft zatytułowany “Can We Finish What We Started?”. W sieci pojawił się także nowy singiel zatytułowany “I Had To Run”.

Album “Can We Finish What We Started?” to już czwarte wydawnictwo Krzysztofa Kreft. To zbiór piętnastu utworów utrzymanych w gatunku pop/country. Wszystkie utwory zostały napisane przez wokalistę oraz Tadeusza Korthals. Płyta zawiera dwa wcześniejsze single: “More From You” oraz “Empty Bed”.

fot. okładka płyty

“Zawsze marzyło mi się nagranie płyty w takim klimacie, więc odhaczam kolejne marzenie z listy.”

“Razem z Tadeuszem Korthals staraliśmy się stworzyć utwory, które będą idealnie odzwierciedlały te momenty, które przeżyłem i wierzę, że moi słuchacze odnajdą się w tych historiach. Ktoś mi kiedyś powiedział, że “życie jest jak teksty piosenek country” i coś w tym jest. Ta płyta to paleta emocji: od gniewu do frustracji, przez szczęście, zwątpienie, zawód, furię i wiele innych uczuć. Uważam, że czasami najlepszym sposobem na to, żeby odpuścić jest wrócenie do tamtego etapu i zamknięcie go definitywnie, odcięcie się. To daje możliwość odetchnięcia i spojrzenia z dystansem. Stąd też tytuł. ” – jak informuje Krzysztof.

Płyta dostępna jest w Empiku oraz na www.krzysztofkreft.com 

*****

TRACKLISTA:
1. Hide and Seek
2. More From You
3. I Had To Run
4. Bounce Off The Walls
5. Bones
6. I Don’t Wanna Go Home
7. How Do I Leave Now?
8. Gasoline and Matches
9. Never Been Mine
10. Here I Am
11. Perfect Fit
12. Are You Ready
13. Empty Bed
14. Bronco
15. The Cure
BONUS TRACK: 16. Colder Weather

 

 

Krzysztof Kreft powraca z osobistym utworem “Empty Bed” [PREMIERA]

Leave a Reply