Kwiat Jabłoni prezentuje singiel “Nie, nie, nie” z okazji 78. rocznicy Powstania Warszawskiego

„Nie, nie, nie” to singiel promujący album Kwiat Jabłoni i Goście „Wolne serca”, który ukaże się̨ 22 lipca 2022 roku z okazji 78. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Utwór pochodzi z repertuaru grupy T.Love.

Na płycie pojawią się̨ artyści zaproszeni przez zespół: IGO, Jucho, Kasia Lins, Kuba Kawalec, MIUOSH, Natalia Grosiak, Natalia Kukulska oraz Sanah, a także specjalnie stworzony na potrzeby projektu wyjątkowy skład Muzyków. Album „Wolne serca” to dziesięć nowych aranżacji piosenek o wolności i jej przeżywaniu. 22 lipca płyta „Wolne serca” pojawi się w sprzedaży.

fot. materiały prasowe

Dlaczego tekst „Nie, nie, nie” jest dla nas tak ważny? Ponieważ mówi, że nienawiść to uczucie prowadzące do zniewolenia. Znaczenie słów Muńka Staszczyka może umykać nam, gdy damy się wciągnąć tanecznemu nastrojowi utworu, ale są one głęboko emocjonalne, mocne i do bólu szczere, za co tak bardzo od lat cenimy ten ponadczasowy utwór T.Love’u. W obliczu trwającej inwazji Rosji na Ukrainę wybrzmiewa z podwójną siłą. – Kasia i Jacek  

 

 

“Kontakt z naszą publicznością jest najważniejszy” – Kwiat Jabłoni [WYWIAD]

Leave a Reply