Maya Krav remiksuje Sanah! Posłuchaj nowej wersji “Eldorado”

Brakuje Ci dobrej muzy do auta? #GlitterRemixes to seria letnich remiksów, które proponuje Maya Krav. Pierwszą odsłoną tego projektu jest nowa wersja utworu Sanah i Darii Zawiałow – “Eldorado”.

#GlitterRemixes to seria letnich remiksów, które wydaję w tegoroczne wakacje pod hasztagiem #GlitterRemixes. Pracowałam nad nimi przez ostatnie pół roku, a już niedługo ujrzą światło dzienne! Serię otwiera remix “Eldorado” od Sanah i Darii Zawiałow. Co będzie następne? Tego się dowiecie przez wydarzenie oraz mojego Facebooka!”.

fot. materiały prasowe

Maya Krav, czyli Maja Krawczyk jest kompozytorką, autorką i producentką muzyki elektronicznej, która nie boi się eksperymentować z brzmieniami.

Od najmłodszych lat nie umiała rozstać się z gitarą, ale odkąd poszła na studia, znalazła pomysł na siebie zagłębiając się w tajniki produkcji muzycznej oraz syntezatorów. Energiczna i pewna siebie solistka dodaje każdej ze swoich piosenek szczyptę brokatu. Jej remix “Miło Było Pana Poznać” Mery Spolsky został doceniony przez samą autorkę oryginału. Zadebiutowała wydając singiel “Deep&High”, a każda z jej piosenek jest obdarzona szczyptą brokatu.

Do tej pory miała okazję m.in. supportować Sanah na wydarzeniu “Siła Jest Kobietą”. Pochodzi ze Śląska, a każdy jej koncert jest niezwykłym świetlnym i imprezowym show. Na YouTube dostępny jest jej koncert zrealizowany w rybnickim Domu Kultury w Boguszowicach. Na perkusji wspierał artystkę Igor Lot.

*****

💥 Brakuje Ci dobrej muzy do auta?
💥 Ostatnio na streamingach nie pojawia się nic ciekawego?
💥 Albo po prostu uważasz, że wszystko brzmi tak samo i szukasz czegoś, co poruszy Twoje emocje?

Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś/aś “TAK” to wydarzenie jest akurat dla Ciebie.

 

Jedna odpowiedź do “Maya Krav remiksuje Sanah! Posłuchaj nowej wersji “Eldorado””

Leave a Reply